Hakkımızda

Sisme Bayan Gen.Tr Medikal Ürünler, 1990 yılında İstanbul/Kadıköy'de kurulmuş, 30 yıllık köklü bir kuruluştur. Yılların birikimi ve tecrübesini sektörüne kazandırmış ve çağımızın gereklerine ayak uydurabilmek için, Online Mağazacılık alanında yüklü yatırımlar yapmaya devam etmektedir. Vizyonumuz; tüm müşterilerimiz için her daim beklentilerin üzerinde yaratıcı hizmetler sunmaktır.


30 yıldan uzun süren bu macerada, onbinlerce müşterimizi memnun bıraktık.


Uzun yıllar içerisinde, kaliteli, yenilikçi ve farklı ürünleri sizlere sunmaya çalışan şirketimiz sektöründe en beğenilen ve tercih edilen marka olmayı hedeflemektedir.


Sonuç olarak önümüzdeki dönemde de, şirketimizin vizyon ve misyonu doğrultusunda maliyet yönetimimizi güçlendirmek, dijital dönüşümü mümkün olan tüm iş süreçlerinde uygulamak, “taraftar müşteri” yaratmak ve tüm çalışanlarımız, iş ortaklarımız, müşterilerimiz ve hissedarlarımız için sürdürülebilir bir şekilde gelişen, verimli bir şirket olmak hedefimizdir.


100binden fazla müşterimizde 98%'den fazla memnuniyet oranına sahibiz.


Şirketimizin sürdürülebilir ve istikrarlı büyüme stratejisine dayanarak, çalışanlarımızla ve diğer paydaşlarımızla sinerji içerisinde, inovasyon ve teknolojiyi kullanarak geliştireceğimiz yeni uygulamaları sektörde ilkler arasında hayata geçiren kurum olmayı hedefliyoruz. Buna istinaden, ana ve yardımcı faaliyet kollarımızla ve hizmetlerimizle kaliteyi sürekli artırmak için yeni projeler üzerinde çalışmayı önceliğimiz olarak görüyoruz. Ayrıca, 30 yılı aşkın sürede kazanılan birikim ve deneyimlerimizle, yeni fırsatları değerlendirerek elde ettiğimiz başarılardan güç alarak ilerlemeyi arzu ediyoruz.